Ihmiset

Hyvä palvelu lähtee ihmisistä, ammattitaito kokemuksesta. HTJ:n sydän on laaja asiantuntijajoukko, jonka osaaminen ja asialleen omistautunut ote takaavat sen, että suuretkin projektit toteutuvat odotetussa aikataulussa.

100 rakennuttamisen asiantuntijaa ovat palveluksessasi. Tutustu meihin ja ota rohkeasti yhteyttä.

HTJ Vantaa yhteyshenkilöt

Vesa Ekokoski

Johtaja, Pääkaupunkiseutu

Puh. 050 3713 461
vesa.ekokoski@htj.fi

Timo Heiskanen

Toimialapäällikkö, Talotekniikka- ja Energiapalvelut, RAP

Puh. 050 4144 827
timo.heiskanen@htj.fi

Satu Hintsanen

Kehityspäällikkö

Puh. 050 4121 797
satu.hintsanen@htj.fi

Satu Karjalainen

Energia-asiantuntija

Puh. 044 2573 543
satu.karjalainen@htj.fi

Kai Karlén

Johtaja, Teollisuusrakentaminen

Puh. 050 5865 383
kai.karlen@htj.fi

Janne Ketola

Toimitusjohtaja

Puh. 040 7664 110
janne.ketola@htj.fi

Taina Kuismin

Ryhmäpäällikkö

Puh. 050 4384 184
taina.kuismin@htj.fi

Anne Lönnberg

Assistentti

Puh. 040 7593 661
anne.lonnberg@htj.fi

Sanna-Kaisa Niemelä

Henkilöstöpäällikkö

Puh. 040 8422 552
sanna-kaisa.niemela@htj.fi

Raine Nieminen

Ryhmäpäällikkö, RAP

Puh. 040 5517 556
raine.nieminen@htj.fi

Liisa Sainio

Toimistosihteeri

Puh. 050 5865 440
liisa.sainio@htj.fi

Tuukka Salo

Toimialapäällikkö, Talonrakennus, RAPS

Puh. 050 3784 698
tuukka.salo@htj.fi

Pentti Schroderus

Ryhmäpäällikkö, RAP

Puh. 050 3717 766
pentti.schroderus@htj.fi

Ilmari Sikander

Johtaja, Infrarakentaminen

Puh. 040 5884 346
ilmari.sikander@htj.fi

Monika Valle-Lahtinen

Hallintojohtaja

Puh. 050 5776 427
monika.valle-lahtinen@htj.fi

Aurora Wahlman

Talouspäällikkö

Puh. 050 3621 402
aurora.wahlman@htj.fi

HTJ Hämeenlinna yhteyshenkilöt

Esko Salonen

Johtaja, Aluetoiminnot

Puh. 050 3587 795
esko.salonen@htj.fi

Tuula Viitanen

Toimistosihteeri

Puh. 050 5634 943
tuula.viitanen@htj.fi

HTJ Tampere yhteyshenkilöt

Pekko Pennanen

Aluepäällikkö, Tampere

Puh. 040 8618 637
pekko.pennanen@htj.fi

Esko Salonen

Johtaja, Aluetoiminnot

Puh. 050 3587 795
esko.salonen@htj.fi

HTJ Turku yhteyshenkilöt

Marjo Jaakkola

Aluepäällikkö, Turku

Puh. 050 3022 480
marjo.jaakkola@htj.fi

Minna Routsalo

Toimistosihteeri

Puh. 050 5967 414
minna.routsalo@htj.fi

Esko Salonen

Johtaja, Aluetoiminnot

Puh. 050 3587 795
esko.salonen@htj.fi