Ota yhteyttä

Voimmeko auttaa? Asiantuntijamme ovat palveluksessasi. Ota yhteyttä, niin mietitään yhdessä ratkaisut hankkeesi onnistuneeseen toteutukseen. 

Aviabulevardi 1
Karhumäentie 3
01530 Vantaa
puh. 010 3232 100

Vesa Ekokoski

Johtaja, Pääkaupunkiseutu

Puh. 050 3713 461
vesa.ekokoski@htj.fi

Timo Heiskanen

Toimialapäällikkö, Talotekniikka- ja Energiapalvelut

Puh. 050 4144 827
timo.heiskanen@htj.fi

Satu Hintsanen

Kehityspäällikkö

Puh. 050 4121 797
satu.hintsanen@htj.fi

Satu Karjalainen

Energia-asiantuntija

Puh. 044 2573 543
satu.karjalainen@htj.fi

Janne Ketola

Toimitusjohtaja

Puh. 040 7664 110
janne.ketola@htj.fi

Taina Kuismin

Ryhmäpäällikkö

Puh. 050 4384 184
taina.kuismin@htj.fi

Anne Lönnberg

Assistentti

Puh. 040 7593 661
anne.lonnberg@htj.fi

Sanna-Kaisa Niemelä

Henkilöstöpäällikkö

Puh. 040 8422 552
sanna-kaisa.niemela@htj.fi

Raine Nieminen

Ryhmäpäällikkö, RAP

Puh. 040 5517 556
raine.nieminen@htj.fi

Liisa Sainio

Toimistosihteeri

Puh. 050 5865 440
liisa.sainio@htj.fi

Tuukka Salo

Toimialapäällikkö, Talonrakennus, RAPS

Puh. 050 3784 698
tuukka.salo@htj.fi

Pentti Schroderus

Ryhmäpäällikkö, RAP

Puh. 050 3717 766
pentti.schroderus@htj.fi

Ilmari Sikander

Johtaja, Infrarakentaminen

Puh. 040 5884 346
ilmari.sikander@htj.fi

Monika Valle-Lahtinen

Hallintojohtaja

Puh. 050 5776 427
monika.valle-lahtinen@htj.fi

Aurora Wahlman

Talouspäällikkö

Puh. 050 3621 402
aurora.wahlman@htj.fi

Toimistomme sijaitsee Helsinki-Vantaan lentoaseman läheisyydessä Aviabulevardilla, Kehäradan Aviapoliksen pohjoisemman juna-aseman vieressä. Asemalla pysähtyvät I- ja P-junat.

 

Vankanlähde 7
13100 Hämeenlinna
puh. 010 3232 120

Esko Salonen

Johtaja, Aluetoiminnot

Puh. 050 3587 795
esko.salonen@htj.fi

Tuula Viitanen

Toimistosihteeri

Puh. 050 5634 943
tuula.viitanen@htj.fi

Hämeenlinnan toimisto sijaitsee Innopark 1 rakennuksessa Hämeenlinnan eteläreunalla lähellä Helsinki–Hämeenlinna moottoritien ja Turun valtatien (10) liittymää.

Kalevantie 2
33100 Tampere
puh. 010 3232 110

Pekko Pennanen

Aluepäällikkö, Tampere

Puh. 040 8618 637
pekko.pennanen@htj.fi

Esko Salonen

Johtaja, Aluetoiminnot

Puh. 050 3587 795
esko.salonen@htj.fi

Tampereella HTJ on Technopolis Yliopistonrinteen 3. kerroksessa aivan rautatieaseman tuntumassa.

Niemeläntie 3 D
20780 Kaarina
puh. 010 3232 130

Marjo Jaakkola

Aluepäällikkö, Turku

Puh. 050 3022 480
marjo.jaakkola@htj.fi

Minna Routsalo

Toimistosihteeri

Puh. 050 5967 414
minna.routsalo@htj.fi

Esko Salonen

Johtaja, Aluetoiminnot

Puh. 050 3587 795
esko.salonen@htj.fi

Turun toimipiste on Kaarinassa Niemeläntien päässä oikealla puolella.